Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質及照明效果都不錯。
顏色: 白色
Price: NT$157
Original Price: NT$164
| Material | Aluminum |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Color | White |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 6000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312269370270434 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5063955 people said the quality is very good!
Author: a***3
Date:
Review: 材質及照明效果都不錯。
顏色: 白色
Author: h***0
Date:
Review: 非常優質的產品,非常優質的服務,值得推薦的好賣家。
顏色: 白色
Author: e***3
Date:
Review: 東西滿意👍🏿值得信賴,推薦
顏色: 白色
Author: D***a
Date:
Review: طلب للمره الثانيه حلو بليززززززز لايك 👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.